ДПІ в Черкаській області повідомляє, що останній термін подання декларації по податку на прибуток, юридичними особами, що працюють на загальній системі оподаткування 10 серпня 2011 року.
Декларація подається за формою, затвердженою наказом ДПА України від 28.02.11 № 114.

Слід врахувати, що в 2011 році платники податку на прибуток складають декларацію з податку на прибуток за новою формою за такі звітні періоди: другий квартал, другий і третій квартали та другий – четвертий квартали.
Декларація може бути звітною, звітною новою, консолідованою та уточнюючою. Декларація складається з основної частини та 17 додатків, у яких формуються показники (доходи і витати за видами) основної декларації.

Відповідно до ст. 50 Податкового кодексу України у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 Податкового кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації, розрахунку, він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені.

Зверніть увагу, що якщо виправлення помилок здійснюється у звітній декларації з податку на прибуток за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено помилки, то до декларації подається додаток ВП, в якому платник податку відображає правильні показники за податковий період, який уточнюється, та порівнює їх з відповідними рядками декларації, яка уточнюється. Сума збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, пені та штрафу із додатка ВП переноситься до ІІ частини декларації “Самостійне виправлення помилок”.

Якщо ж виправлення проводиться в уточнюючій податковій декларації, то додаток ВП до декларації не заповнюється, а правильні значення доходів, витрат, об’єкта оподаткування, податку на прибуток зазначаються в такій декларації. На підставі порівняння податкового зобов’язання такої декларації та декларації, яка уточнюється, визначається сума збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, пені та штрафу, які відображаються у частині “Самостійні виправлення декларації”.

Також, звертаємо увагу на своєчасне проведення розрахунків по сплаті до бюджету  сум  податкових зобов’язань. Нагадуємо, що строк сплати податкових зобов’язань суб’єктами господарювання, протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку для подання податкової декларації (звіту). Відповідно до ст.49 Податкового кодексу, якщо граничний термін сплати припадає на вихідний день, то він не переноситься на наступний день.

Прикінцевими положеннями Податкового кодексу передбачено, що за порушення податкового законодавства у другому та третьому кварталі поточного року штрафні санкції до платників податку на прибуток не застосовуються.

ДПА в Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин