Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що з метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації та надання інформації за запитами, які надійшли від запитувачів, незважаючи на карантинні заходи, забезпечено розгляд таких запитів відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VІ «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон №2939-VІ).

За чотири місяці 2020 року надійшло 28 запитів на отримання публічної інформації (22 – від громадян, 6 – від юридичних осіб). Розглянуто та задоволено – 24 запити на інформацію, відмовлено в задоволенні 1 запиту, 3 запити направлено належному розпоряднику. Усі запити розглянуто в терміни, передбачені Законом №2939-VІ.

Звертаємо увагу, що на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних (data.gov.ua) та на офіційному вебпорталі ДПС (tax.gov.ua) здійснюється оновлення наборів даних у формі відкритих даних.

Нагадуємо, що запити на отримання публічної інформації можуть бути надіслані на поштову адресу Головного управління ДПС у Черкаській області: 18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик, буд. 235 та на електронну адресу ck.public@tax.gov.ua.

Щодо звернень громадян та юридичних і самозайнятих осіб, повідомляємо що, звернення до Головного управління ДПС у Черкаській області можна подати на вище вказану поштову адресу та на такі електронні адреси:

звернення громадян подаються на електронну скриньку ck.2300zvern@tax.gov.ua - із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання (реєстрації), суті порушеного питання, дати та особистого підпису, у вигляді сканкопії або фотокопії;

юридичні та самозайняті особи можуть подати звернення на електронну скриньку ck.official@tax.gov.ua та через «Електронний кабінет» (адреса: http://cabinet.tax.gov.ua., а також через офіційний вебпортал ДПС) з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Також, повідомляємо, що ДПС запроваджено серію відеоуроків, в яких роз’яснюється як правильно користуватися електронними сервісами, а саме відеоурок як направляти в листи та звернення за допомогою Електронного кабінету можна переглянути за посиланнями:

Головне управління ДПС у Черкаській області,
Сектор комунікацій

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин