Детально про сервіси Міндоходів для громадян і бізнесу

Головне управління Міндоходів у Черкаській області в рамках Всеукраїнського тижня права висвітлює актуальні запитання – відповіді щодо сервісів Міністерства доходів і зборів України.

1. Які послуги надають центри обслуговування платників

Комплекс послуг, що надаються органами Міндоходів через центри обслуговування платників, включає:   надання адміністративних послуг; надання консультаційних послуг;надання інформаційних послуг;     приймання звітності;     приймання вхідної кореспонденції;    видачу ключів електронного цифрового підпису.

2. Які послуги надаються ІДД Міндоходів та який порядок їх отримання платниками податків.

Інформаційно-довідковий департамент Міндоходів надає інформаційно-довідкові послуги з питань оподаткування, державної митної справи, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на Міндоходів, а також щодо роботи Акредитованого центру сертифікації ключів.   Крім того, Інформаційно-довідковий департамент Міндоходів надає послуги з оперативного інформування про зміни в нормативно-правових актах України, що відносяться до компетенції Міндоходів.
     Відповіді надаються за вибором платників податків: по телефону, факсом, електронною поштою.

3. Чи може платник податків отримати відповідь в ІДД Міндоходів на запитання щодо конкретної ситуації, яка стосується виключно даного платника податків в частині податкового, митного законодавства та єдиного соціального внеску?

Інформаційно-довідковий департамент Міндоходів надає тільки уніфіковані відповіді на запитання платників податків. Для отримання відповідей на конкретні ситуативні запитання, які стосуються конкретних операцій необхідно звернутися до територіального органу Міндоходів за місцем реєстрації з відповідними первинними документами.

4. Який статус мають послуги, які надаються ІДД Міндоходів факсом, телефоном, електронною поштою.

Відповіді, отримані платниками податків від ІДД Міндоходів факсом, телефоном, електронною поштою носять інформаційно-довідковий характер.

5. Де на веб-сайті Міндоходів можна знайти інформацію стосовно бізнес-партнерів.

На офіційному веб-сайті Міндоходів www.minrd.gov.ua створений банер «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який знаходиться на головній сторінці веб-сайту.     Зокрема, для перевірки надійності ділового партнера достатньо знати його код ЄДРПОУ або його назву.

6. З якої дати застосовуються або вважаються скасованими податкові консультації Міністерства доходів і зборів України.

Податкові консультації мають індивідуальний характер і можуть застосовуватись виключно платником податків, якому надано таку консультацію з дня її надання та втрачає дію, якщо у подальшому вона була змінена або скасована, у зв’язку з втратою чинності норми закону по якій надавалась;  з дати набрання законної сили рішення суду, яким визнано недійсною таку консультацію; якщо така консультація відкликана та/або змінена листом органу доходів і зборів, яким вона надавалась.     

Нагадуємо, на Черкащині для обслуговування громадян та бізнесу працюють 22 сервісних центри. Фахові консультації в он-лайн режимі можна отримати на Черкаському інформаційно-діловому порталі за адресою www.city.ck.ua. За наявності проблемних питань платникам слід звертатись за номером сервісної лінії Головного управління Міндоходів в області 33-91-34.

Інформаційно-комунікаційний сектор
Головного управління Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин