20 січня 2014 - останній день подання копій записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за грудень 2013 року

Державна податкова інспекція у м. Черкасах нагадує платникам податку на додану вартість, що відповідно до статті 49 та статті 201 Податкового кодексу України платники щомісяця в терміни, що передбачені для подання податкової звітності за календарний місяць (у тому числі для яких встановлено звітний податковий період – квартал) подають контролюючому органу копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за такий період в електронному вигляді.

Останнім днем подання копій записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за грудень 2013 року є 20 січня 2014 року. 

Нагадуємо, що наказом Міністерства доходів і зборів України  від 25.11.2013 року №708 затверджено нову форму Реєстру виданих та отриманих податкових накладних  та Порядок його ведення, який набрав чинності з 1 числа місяця, наступного за місяцем його офіційного оприлюднення. Наказ №708 офіційно оприлюднено 31.12.2013 року (Офіційний вісник України №100).

Враховуючи зазначене,  копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за грудень 2013 року подаються за старою формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 17.12.2012 р. №1340.

Разом з тим, починаючи з 01.01.2014 року платники податку на додану вартість ведуть реєстр виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді за новою формою, затвердженою наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2013 року №708.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин