У січні 2014 розмір мінімального страхового внеску збільшився

Усі підприємці, незалежно від застосованої системи оподаткування, наявності найманих працівників, видів проваджуваної діяльності, є платниками ЄСВ не лише за найманих працівників, а й безпосередньо «за себе». Винятком є фізичні особи-підприємці, що обрали спрощену систему оподаткування, які є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі підприємці звільнені від сплати ЄСВ «за себе».

Підприємці на загальній системі оподаткування сплачують ЄСВ у розмірі 34,7% суми чистого доходу (прибутку), отриманого від підприємницької діяльності, яка підлягає обкладенню ПДФО. При цьому сума ЄСВ не може бути меншою від мінімального страхового внеску за місяць, у якому було отримано дохід, але не повинна бути більшою від максимальної величини бази нарахування внеску. Єдиний соціальний внесок сплачується протягом року авансовими платежами до 15 березня, 15 травня, 15 серпня і 15 листопада. Якщо підприємець не отримував доходів, ЄСВ платити не обов’язково, але звітність слід подавати в терміни, визначені чинним законодавством.

Для підприємців – «спрощенців» мінімальна ставка єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становить 34,7% від суми, що визначається такими платниками самостійно, якщо не укладено договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового соціального страхування та обрано іншу відсоткову ставку. При цьому, сума єдиного страхового внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за кожну особу.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах наголошує, що протягом січня-червня 2014 року розмір мінімальної заробітної плати становить 1218 гривень, відповідно мінімальний страховий внесок складає 422 гривні 65 копійок. З 1 липня 2014 року мінімальна заробітна плата зросте до 1250 гривень, відтак і розмір мінімального страхового внеску збільшиться до 433 гривень 45 копійок. З 1 жовтня поточного року мінімальна зарплата буде становити 1301 гривня, відповідно 451 гривню 45 копійок необхідно сплати єдиного соціального внеску.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах
ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин