ДПІ у м. Черкасах доводить до відома платників, що набрала чинності форма Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 № 872.

 24 січня 2014 року в журналі «Офіційний вісник України» №6 за 24.01.14 опублікована нова форма Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 № 872.

На відміну від попередньої форми податкової звітності з цього податку (наказ Мінфіну України від 28.09.2011 № 1213), оновлена Декларація доповнена двома новими додатками: ВС «Інформація по нарахованих та перерахованих страховикам сумах страхових платежів в розрізі страховиків» та ТЦ для проведення самостійного, пропорційного або зворотного коригувань податкових зобов’язань платника податку для цілей трансфертного ціноутворення. У зміненій формі додатку ЦП враховані зміни, внесені до Податкового кодексу України, до правил оподаткування операцій з цінними паперами.

Крім того, запроваджено новий алгоритм розрахунку бази для обрахунку суми щомісячних  авансових внесків з податку на прибуток. Так, авансові внески визначають розрахунково: (рядок 10 + рядок 11 + рядок 12 Декларації – рядок 13.1 – рядок 13.2 – рядок 13.6 додатку ЗП до рядку 13 декларації) / 12. Оновлена форма декларації містить спеціальний розділ для самостійного виправлення помилок, припущених платником при розрахунку суму щомісячних авансів з податку на прибуток підприємства.

ДПІ у м. Черкасах звертаємо увагу платників на те, що з метою правильного та об’єктивного відображення платниками податку на прибуток податкового зобов’язання за 2013 рік, податкову декларацію за 2013 рік слід подавати за новою формою.

ДПІ у м. Черкасах

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин