16 грудня 2020 року Громадська рада при Головному управлінні ДПС у Черкаській області провела чергове засідання, яке відбулося у форматі онлайн на платформі ˮZoom”. Участь у засіданні взяли в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Анатолій Мовчан, заступник начальника управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід, начальник управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області Олександр Байда, голова Громадської ради Лора Рубченко та члени громадської ради.

Зі вступним словом до членів Громадської ради звернулась голова Ради Лора Рубченко, яка привітала всіх присутніх на засіданні та ознайомила з порядком денним.

В.о. начальник Головного управління ДПС у Черкаській області Анатолій Мовчан проінформував щодо діяльності Головного управління ДПС у Черкаській області за 11 місяців 2020 року; про реорганізацію ДПС в єдину юридичну особу; щодо пролонгації діяльності Громадської ради при Головному управлінню ДПС у Черкаській області після утворення єдиної юридичної особи при ДПС України.

Члени Громадської ради одноголосно підтримали запропоноване рішення продовжити термін роботи діючого складу ради попри зміну організаційної структури податкової служби.

Відповідно до порядку денного були розглянуті новації податкового законодавства, ініційовані Президентом України для підтримки громадян і бізнесу у період дії карантинних заходів для запобігання поширенню в Україні COVID-19 (законодавчі ініціативи були ухвалені Верховною Радою та вступили в дію з 10 грудня 2020 року), а також надані відповіді на всі запитання членів Громадської Ради.

Керівник податкової служби подякував усім за участь, співпрацю та активну позицію та запевнив членів Громадської ради у незмінності курсу податкової служби, її керівництва, на поглиблення конструктивної співпраці та партнерських відносин з бізнесом та інститутами громадянського суспільства.

Головне управління ДПС у Черкаській області
ВІДДІЛ ПРЕССЛУЖБИ, ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ
ТА АДМІНІСТРУВАННЯ СУБСАЙТУ організаційно-розпорядчого управління

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин