ДПА в Черкаській області нагадує: платники, які займаються збором та здачею продукції флори та фауни заготівельникам чи при особистому продажу, повинні пам'ятати, що такі доходи, на відміну від сільгосппродукції, вирощеної у власному підсобному господарстві, не звільняються від оподаткування податком на доходи фізичних осіб.
Доходи громадян від продажу продукції флори та фауни підлягають оподаткуванню згідно з пп. 164.2.18 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу Укра­їни за ставкою 15 відсотків.
Фізичні особи, які протягом 2011 року отримають такі доходи, зобов’язані, згідно з п.179.1 а ст.179 Податкового кодексу України відобразити їх у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, яка надається до ДПІ за місцем податкової адреси платника до 1 травня 2012 року.

Якщо громадяни збирають і здають гриби, ягоди іншу лісову продукцію, горіхи для заго­тівельних організацій, фізичних осіб – підприємців, то згідно з пп. 168.1.1 п. 168.1 ст. 168 Податкового кодексу України відповідальним за утримання податку із суми доходу при виплаті коштів за здану продукцію є організації - податкові агенти, які нараховують дохід на користь платника податку.

ДПА в Черкаській області

 

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин