ДПА в Черкаській області нагадує: починаючи з 6 серпня ц.р. особа вважається платником ПДВ з дати, вказаної у відповідному Свідоцтві платника ПДВ

ДПА в Черкаській області звертає увагу на те, що Законом України від 07.07.2011 р. №3609-VІ „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України” скасовано норми п. 183.10 ПКУ про те, що особа стає обов’язковим платником ПДВ починаючи з 1 числа місяця, наступного за місяцем досягнення граничного обсягу в 300 тис. грн.
              Відповідальність за не реєстрацію обумовлює нова редакція п. 183.10 ПКУ, згідно з якою будь-яка особа, що підлягає обов’язковій реєстрації платником ПДВ, проте не подала до податкового органу реєстраційну заяву, несе відповідальність за ненарахування  або несплату цього податку на рівні зареєстрованого платника без права нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування.
             При цьому особа вважатиметься платником податку на додану вартість з моменту її ПДВ-реєстрації, тобто з дати реєстрації, зазначеної в Свідоцтві.

Є нова підстава добровільної ПДВ-реєстрації!

ДПА в Черкаській області звертає увагу на те, що Законом України від 07.07.2011 р. №3609-VІ „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України” внесено зміни до п.182.1 ПКУ, згідно яких зареєструватися платником ПДВ за бажанням зможе також особа, статутний капітал або балансова вартість активів (основних засобів, нематеріальних активів, запасів) якої перевищує 300 тис.грн., незалежно від наявності здійснених нею оподатковуваних операцій та обсягів постачання товарів/послуг іншим платникам податку (а також незалежно від часу роботи до моменту ПДВ-реєстрації – більше чи менше 12 місяців).

ДПА в Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин