Мобілізовані підприємці не будуть платити єдиний податок та ЄСВ

Податковий борг фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку I та II груп, які не здійснювали господарської діяльності на період мобілізації та не одержували дохід, тобто борг який виник внаслідок непереборної сили (форс-мажорних обставин) – вважатиметься безнадійним податковим боргом, що підлягатиме списанню. Про це повідомила начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Черкасах Олена Ротаєнко.

Вона зазначила, що такі підприємці повинні надати підтверджуючий документ з військового комісаріату, у якому буде зазначено період перебування на зборах. У такому випадку штрафні санкції та пеня з єдиного податку за період перебування на військовій службі нараховуватись не буде.

Зазначене питання урегульоване Узагальнюючою податковою консультацією щодо окремих питань оподаткування платників єдиного податку, затвердженою наказом Міністерства доходів і зборів України № 276 від 06.05.2014 р.

“Також фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками ЄСВ (при цьому у господарській діяльності не використовують працю найманих осіб), звільняються від сплати єдиного внеску за себе”, - наголосила Олена Ротаєнко.

ДПІ у м. Черкасах

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин