Черкаська митниця Міндоходів інформує щодо порядку видачі ліцензії на здійснення митної брокерської діяльності.

Так, відповідно до статті 14 Закону України від 01.06.2000 № 1775-III «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» у разі, коли ліцензіат має намір провадити зазначений в ліцензії вид господарської діяльності після закінчення строку її дії, він повинен отримати нову ліцензію в порядку, встановленому Законом.

Нова ліцензія видається органом ліцензування не раніше ніж в останній робочий день дії попередньо виданої ліцензії.

Згідно зі статтею 11 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» орган ліцензування приймає рішення про видачу ліцензії або про відмову у її видачі у строк не пізніше ніж 10 робочих днів з дати надходження заяви про видачу ліцензії та документів, що додаються до заяви.

Отже, за 10 днів до закінчення строку дії попередньої ліцензії на впровадження митної брокерської діяльності, керівник підприємства особисто або через уповноважену ним особу (на підставі доручення) може подати до Департаменту митної справи Міністерства доходів і зборів України (за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 11-г) заяву та необхідні документи для отримання ліцензії на здійснення митної брокерської діяльності.

Форми заяв про видачу, переоформлення, видачу копії та дубліката ліцензії на впровадження митної брокерської діяльності та перелік документів, що додаються до них, розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства доходів і зборів України в мережі Інтернет: www minrd gov.ua у рубриці: «Митне оформлення - Суб’єктам ЗЕД – Діяльність митних посередників – Митні брокери».

Також відповідно до пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 29.11.2000 року № 1755 «Про термін дії ліцензії на впровадження певних видів господарської діяльності, розміри і порядок зарахування плати за її видачу» плата за отримання ліцензії становить одну мінімальну заробітну плату, виходячи з її розміру, що діє на дату прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії.

На даний час розмір мінімальної заробітної плати, відповідно до Закону України від 16.01.2014 року № 719-VII «Про Державний бюджет України на 2014 рік» (зі змінами), становить 1218 гривень.

Відповідно до пункту 5 Постанови, плата, яка вноситься суб’єктом господарювання за видачу та переоформлення ліцензії, видачу дубліката замість втраченої або пошкодженої ліцензії та копії ліцензії, зараховується до відповідного бюджету і вноситься на рахунки територіального органу Державної казначейської служби за відповідним кодом бюджетної класифікації (22011800) із використаннями відомчої ознаки (31).

Згідно зі статтею 14 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», ліцензіат повинен надати органу ліцензування документ, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії.

Водночас плата за видачу ліцензії вноситься після прийняття рішення про видачу ліцензії (стаття 15 вказаного Закону України).

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин