Головне управління Міндоходів у Черкаській області вітає платників з прийдешніми святами і доводить режим роботи центрів обслуговування платників (ЦОП) Черкаської області.

Так, 8, 9, 28 та 29 червня 2014 року є вихідними днями.

30 червня 2014 року – ЦОП працюватимутьу режимі чергування до 16-00 год.

Водночас нагадуємо, що інформацію щодо оподаткування та відповіді на актуальні запитання можна отримати в он-лайн режимі, звернувшись на Черкаський інформаційно-діловий портал за адресою www.city.ck.ua. Також, з роз’ясненнями можна ознайомитися у загальнодоступному інформаційно - довідковому ресурсі Міндоходів за адресою (http://zir.minrd.gov.ua) або через веб - портал Міндоходів (вкладинка «Інформаційно - довідковий ресурс»).

Для оперативного вирішення проблемних питань (зволікання з прийманням звітності, необґрунтована відмова прийняття звітів, черги тощо) пропонуємо платникам негайно повідомляти про це за номером телефону спеціальної гарячої лінії ГУ Міндоходів в області 33-91-34.

Нагадуємо, на території Черкаської області, для забезпечення комфортних умов платникам податків і зборів, надання якісної правової та податкової допомоги, оперативного приймання податкової звітності, надання адміністративних послуг, діє 22 центри обслуговування платників. Усі ЦОП мають однакову структуру, яка включає три обов’язкові зали (сектори): зал (секцію) видачі довідок та дозвільних документів, зал (секцію) прийому звітності та кореспонденції, а також зал (секцію) обслуговування платників. Крім того, сервісні центри обладнані залами очікування з Wi-Fi та плазмовими екранами для трансляції важливої інформації. При необхідності консультант-модератор допоможе у пошуку необхідної інформації, розміщеної на стендах, при заповненні документів. В усіх центрах обладнаний куточок платника податків, де можна скористатися послугами Інтернет і отримати необхідну інформацію. Встановлені скриньки для зауважень та пропозицій від відвідувачів.

За п’ять місяців ц.р. у ЦОП області платники отримали понад 39 тисяч адміністративних послуг.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин