Платник єдиного податку І групи, який у календарному кварталі перевищив законодавчо визначений обсяг доходу (150 тис.грн.), повинен подати заяву та з наступного календарного кварталу перейти на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку ІІ, ІІІ або V групи, або ж взагалі відмовитись від застосування спрощеної системи оподаткування. Про це повідомив заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Олег Коваль.

Він зазначив, що у випадку, якщо платник єдиного податку ІІ групи, перевищив у податковому (звітному) періоді законодавчо визначений обсяг доходу (1 млн. грн.), повинен подати заяву та з наступного календарного кварталу перейти на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку ІІІ або V групи, або ж взагалі відмовитись від застосування спрощеної системи оподаткування.

Платник єдиного податку ІІІ групи, який перевищив у податковому (звітному) періоді законодавчо визначений обсяг доходу (3 млн. грн.), повинен подати заяву та з наступного календарного кварталу перейти на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку V групи або ж взагалі відмовитись від застосування спрощеної системи оподаткування.

Платник єдиного податку V групи, який перевищив у податковому (звітному) періоді

законодавчо визначений обсяг доходу (20 млн. грн.), повинен подати заяву та з наступного календарного кварталу перейти на сплату інших податків і зборів, встановлених Податковим кодексом України.

“Всі вищезазначені платники до суми перевищення зобов’язані застосувати ставку єдиного податку у розмірі 15% і подати  заяву  не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу”, - наголосив Олег Коваль.

ДПІ у м. Черкасах

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин