Наказ Міністерства фінансів України від 22.04.2014 року №462 «Про внесення змін до Порядку обліку платників податків і зборів», який набрав чинності з 6 червня 2014 року, оновив механізм обліку платників податків. Зокрема, закріплено умови взяття на обліку платників податків, які змінили своє місцезнаходження з території АР Крим та міста Севастополя на місцезнаходження в областях та місті Києві.

В наказі прописані процедури внесення змін до облікових даних, зняття з обліку та переведення платника на обслуговування до іншого контролюючого органу.

Так, переведення платника податків при зміні основного місця обліку проводиться контролюючими органами протягом місяця після отримання документів про зміну місцезнаходження (місце проживання) платника податків, пов’язану зі зміною адміністративно-територіальної одиниці. При цьому сплата визначених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів) після реєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду. У такому випадку контролюючий орган за попереднім місцезнаходженням одночасно із зняттям з обліку юридичної особи-платника податків за основним місцем здійснює взяття на облік платника податків за неосновним місцем обліку без подання заяви платником податків.

До закінчення року платник податків обліковується в контролюючому органі за попереднім місцезнаходженням, як неосновне місце обліку, з ознакою того, що він є платником податків до закінчення року, а в контролюючому органі за новим місцезнаходженням, як основне місце обліку, - з ознакою того, що він є платником податків з наступного року.

Територіальні органи Міндоходів за новим місцезнаходженням (місцем проживання) платника беруть його за основним місцем не пізніше наступного робочого дня з дня отримання відомостей із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців або заяв від платників.

Крім цього, в наказі №462 визначено порядок оприлюднення даних про взяття на облік платників податків. Після реєстрації в державних органах реєстрації дані з’являються на єдиному реєстраційному веб-порталі та сайті Міндоходів не пізніше наступного робочого дня після взяття платника податків на облік. Сьогодні ці відомості можна легко знайти на сайті ДП «Інформаційний-ресурсний центр» (http//irc.gov.ua/ru/Poscuk-v-YeDR.html).

 

Державна податкова інспекція у м. Черкасах

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин