В сучасних умовах життя все більше інформації передається через Інтернет. І ведення ділових відносин вимагає  використання електронного цифрового підпису (ЕЦП). За правовим статусом він прирівнюється до власноручного підпису (печатки).
ЕЦП накладається за допомогою особистого ключа та перевіряється за допомогою відкритого ключа. Сертифікат відкритого ключа (сертифікат ключа) - документ, виданий центром сертифікації ключів, який засвідчує чинність і належність відкритого ключа підписувачу. Посилені сертифікати відкритих ключів в АЦСК ІДД Міндоходів, надають можливість подавати звітність в електронному вигляді не лише до органу Міндоходів, але й до Пенсійного Фонду України та органів державної статистики України.
Термін дії посилених сертифікатів ключів АЦСК ІДД Міндоходів становить два роки.
З 16 червня запроваджено оновлені форми документів для отримання електронного цифрового підпису. Ознайомитися зі змінами та завантажити актуальні форми реєстраційних документів можна на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД Міндоходів за адресою www.acskidd.gov.ua у розділі «Форми документів» або «Реєстрація користувачів».
ДПІ у м. Черкасах нагадує, що отримати посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису платникам міста можна у відділі реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Черкаській області за адресою: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, кабінети 108-109. Тел. для довідок 33-91-77, 35-26-23.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин