Державна податкова інспекція у м. Черкасах нагадує платникам, які звітуватимуть за перше півріччя поточного року, що податкові декларації подаються протягом 40 календарних днів, наступних за останнім днем звітного податкового кварталу (півріччя). Також, якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається наступний за вихідним або святковим операційний (банківський) день.

Однак термін сплати податків і зборів, у такому випадку, не переноситься. Тобто, платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації. Така сума сплачується протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання податкової декларації.

Отже, граничними термінами подання податкових декларацій та сплати податкових зобов’язань для платників, які звітуватимуть за перше півріччя, у поточному році будуть: 11 серпня 2014 року - щодо подання декларацій та 19 серпня 2014 року – щодо сплати податкових зобов’язань.

При складанні звітності платникам збору за спецвикористання води, екологічного податку, збору за користування радіочастотним ресурсом та плати за користування надрами необхідно врахувати зміни ставок, які були запроваджені з 1 квітня п.р. відповідно до Закону України від 27 березня 2014 року №1166 «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні»

Державна податкова інспекція у м. Черкасах

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин