ГУ Міндоходів у Черкаській області пропонує бізнесу, громадським організаціям області і усім небайдужим черкащанам взяти активну участь в обговоренні Концепції реформування податкової системи, яке триватиме у серпні ц.р.

Так, на засіданні Кабінету Міністрів України 6 серпня 2014 року Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк презентував комплексний план змін у податковій системі.

Відповідно до запропонованої податкової реформи, в Україні буде скорочено кількість податків з 22 до 9.

Зокрема, скасовуються збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності; збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності; рентна плата за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктоводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України; збір за місця для паркування транспортних засобів; туристичний збір та збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

З метою скасування податкового обліку і забезпечення ведення єдиного бухгалтерського обліку запропоновано реформувати порядок оподаткування податком на прибуток. В якості об’єкта оподаткування буде виступати фінансовий результат, визначений за правилами бухгалтерського обліку, скоригований всього на три різниці: амортизація, резерви, фінансові операції. Таким чином, із 49 податкових різниць залишиться всього 3.

В аграрному секторі розробники Концепції пропонують перевести на загальну систему оподаткування підприємства, у яких обсяг виручки перевищує 20 млн. грн. та більше 3 тис. гектарів землі. Інші підприємства залишаються на діючій пільговій системі оподаткування.
За підрахунками Уряду, на загальну систему оподаткування буде переведено 10% суб’єктів підприємницької діяльності, які працюють в аграрному секторі.
З метою зниження навантаження на фонд оплати праці у Концепції представлені кілька моделей реформування податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Також пропонується створення Служби фінансових розслідувань.

Розроблену Концепцію реформування податкової системи винесено на обговорення громадськості та бізнесу, яке триватиме місяць. Після цього остаточний проект Закону про економічне зростання буде винесено на розгляд Верховної Ради України.

Також, у зв’язку із зазначеним 14 серпня 2014 року о 10 год. 00 хв. заплановано засідання членів Громадської ради при Міністерстві доходів і зборів України у форматі «круглого столу» за участі представників громадськості та бізнесу у регіонах у режимі відеоселектору. ГУ Міндоходів у Черкаській області запрошує бажаючих взяти участь у зазначеному заході, який відбудеться в студії ГУ Міндоходів у Черкаській області за адресою: м. Черкаси, вул.Хрещатик, 235, 6 поверх, зала засідань.

Окрім того, одразу після проведеного заходу, (орієнтовно о 12-00 год.) розпочнеться кущовий семінар щодо основних аспектів концепції створення Служби фінансових розслідувань, ін. законодавчих змін та їх практичне застосування, який проведуть провідні фахівці профільних підрозділів Державної фіскальної служби України. З питань участі у засіданні «круглого столу» та семінарі пропонуємо звертатись до координатора обговорення від ГУ Міндоходів у Черкаській області, секретаря Громадської ради Калюжного Віталія Миколайовича (тел. 33-91-34).

Концепцію реформування податкової системи України можна переглянути за посиланням: http://minrd.gov.ua/data/material/000/107/158489/prezentats_ya_Kontsepts_ya_reformuvannya_podatkovo_sistemi_3_4.pdf

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин