Державна податкова інспекція у м. Черкасах доводить до відома платників податків, що у випадку зміни облікових даних (змінюються посадові особи, податкова адреса, у томі числі у межах одного адміністративного району), у строк до моменту подання наступної електронної звітності, потрібно отримати нові посилені сертифікати відкритих ключів на посадових осіб платника, які мають право підпису документів, та переукласти договір про визнання електронних документів.

Якщо договір про визнання електронних документів укладається в електронній формі, то електронний цифровий підпис (ЕЦП) платника податків та його посадових осіб імпортуються в базу сертифікатів разом із договором. Тому для імпортування в базу сертифікатів нового ЕЦП зазначений договір необхідно переукласти.

ДПІ у м. Черкасах нагадує, що ЕЦП накладається за допомогою особистого ключа та перевіряється за допомогою відкритого ключа. За правовим статусом він прирівнюється до власноручного підпису (печатки).

Сертифікат відкритого ключа (сертифікат ключа) - документ, виданий центром сертифікації ключів, який засвідчує чинність і належність відкритого ключа підписувачу. Сертифікати ключів можуть розповсюджуватися в електронній формі або у формі документа на папері та використовуватися для ідентифікації особи підписувача. Посилений сертифікат відкритого ключа - сертифікат ключа, який видається акредитованим центром сертифікації ключів.

Такі ключі, отримані в відділі реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів в Черкаській області АЦСК ІДД Міндоходів, надають можливість подавати звітність в електронному вигляді не лише до органу Міндоходів, але й до Пенсійного Фонду України та органів державної статистики України. Крім того, з 1 листопада 2013 року посилені сертифікати відкритих ключів від Міністерства доходів і зборів формуються на два роки.

Отримати посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису платникам міста можна у відділі реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Черкаській області за адресою: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, кабінети 108-109. Тел. для довідок 33-91-77, 35-26-23.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин