З 7 липня 2014 року п.4 ч.2 статті 6 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»” доповнено наступним реченням: “У разі надсилання звітності поштою, вона вважається поданою в день отримання відділенням поштового зв’язку від платника єдиного внеску поштового відправлення із звітністю”. Про це повідомила начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Черкасах Олена Ротаєнко.

Зазначені зміни стали можливими після набрання чинності Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців за заявницьким принципом”.

Раніше звітність з ЄСВ, надіслана поштою, на відміну від іншої звітності, не вважали поданою.

“Незважаючи на можливість звітувати поштою, черкаські платники ЄСВ надають перевагу електронній формі звітування. Так, за шість місяців поточного року понад 93% юридичних осіб подали звітність з ЄСВ в електронному вигляді”, - повідомила Олена Ротаєнко.

ДПІ у м. Черкасах нагадує, що протягом 2014 року розмір мінімальної заробітної плати становитиме 1218 гривень, відповідно мінімальний страховий внесок протягом всього року складатиме 422 гривні 65 копійок (34,7% від мінімальної зарплати).

 

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин