З 1 січня 2015 року почне діяти електронне адміністрування ПДВ, що, зі слів Голови ДФС Ігоря Білоуса, стане системним рішенням для ліквідації "податкових ям" і махінацій із цим податком та дозволить здійснювати бюджетне відшкодування податку експортерам в автоматичному режимі на місяць раніше, ніж зараз.

Саме такі нововведення передбачені Законом України від 31.07.2014 р. № 1621-VII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів”.

З наступного року для всіх платників ПДВ в автоматичному режимі відкриють електронні рахунки в окремому банку, який буде створений та підконтрольний Національному банку України. Про це повідомила заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Анна Міщенко.

Усі податкові накладні (незалежно від розміру ПДВ в одній податковій накладній) реєструватимуться в Єдиному реєстрі податкових накладних в електронному вигляді, а для цього платник повинен мати достатню суму податкового кредиту, підтвердженого зареєстрованими в ЄРПН податковими накладними та сплатою ПДВ під час імпорту товарів.

 “Все це унеможливить відшкодувати суму, більшу за ту, яку накопичено на згаданому рахунку. Порядок електронного адміністрування ПДВ буде встановлено Кабінетом Міністрів України”, - наголосила Анна Міщенко.

Окрім того, виникне необхідність ведення окремого реєстру виданих та отриманих документів (транспортних квитків, касових чеків та ін.), що є підставою для нарахування податкового кредиту. Копії записів у таких реєстрах подаватимуться у складі податкової звітності з ПДВ в електронному вигляді.

З 1 січня 2015 року встановлять мінімальний рівень бази обкладення ПДВ:
- для товарів/послуг - ціна придбання таких товарів/послуг;

- для необоротних активів - балансова (залишкова) вартість за даними бухгалтерського обліку. У разі відсутності обліку необоротних активів - виходячи зі звичайної ціни.
    Зазначені норми не стосуються товарів чи послуг, ціни на які підлягають державному регулюванню, а також газу, що поставляється для потреб населення.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин