Документ, що підтверджує статус фізичної особи – підприємця відповідно до Закону України від 15.05.2003 року № 755- VI «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», як суб’єкта підприємницької діяльності, може  слугувати витяг з ЄДР, в якому зазначаються основні види діяльності. Про це нагадав заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Олег Коваль.

Витяг – це документ, що сформований програмними засобами введення ЄДР за відповідними критеріями пошуку та містить відомості з ЄДР, які є актуальними на дату формування витягу або на дату  та час, визначену запитувачем у запиті, або інформацію про відсутність таких відомостей у цьому реєстрі (п.3.1 Порядку, затвердженого наказом Мін’юсту України від 14.12.2012 року № 1846/5).

Відомості, що містяться в ЄДР є відкритими та загальнодоступними, за винятком реєстраційних номерів облікових карток платників податків, відомостей про відкриття та закриття рахунків, накладення та зняття арештів на рахунки та майно, відомостей, передбачених ст. 17 Закону України від 15.05.2003 року № 755- VI.

Цей документ, а точніше його копію, фізичні особи – підприємці або самозайняті особи надають особам, які нараховують (виплачують)  доходи від здійснення ними підприємницької діяльності, з метою не утримання податку на доходи (п.177.8 ст.177 Податкового кодексу України).

ДПІ у м. Черкасах

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин