Державна податкова інспекція у м. Черкасах доводить до відома юридичних та фізичних осіб – підприємців, місцезнаходженням (місцем проживання) яких є Донецька та Луганська області, наступну інформацію.

З метою забезпечення захисту прав та законних інтересів зазначених вище суб’єктів господарювання, а також у зв’язку із соціально-політичною ситуацією, що склалась на сході України, Міністерством юстиції України виданий Наказ “Про проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є Донецька та Луганська області”.

Наказом встановлено, що проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є Донецька та Луганська області здійснюється державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України, а у разі можливості - державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відповідних реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України у Донецькій та Луганській областях.

Згідно з наведеним в Наказі Переліком, юридичні особи та фізичні особи-підприємці, зареєстровані Реєстраційною службою Макіївського міського управління юстиції у Донецькій області будуть проводити реєстраційні дії у Реєстраційній службі Черкаського міського управління юстиції у Черкаській області.

Всі інші суб’єкти господарювання Донецької та Луганської областей будуть проводити реєстраційні дії в районних та міських управліннях юстиції, які знаходяться на території Кіровоградської, Черкаської, Сумської та Полтавської областей. З детальним Переліком можна ознайомитись в Додатку Наказу Міністерства юстиції від 15.08.2014 р. № 1355/5 “ Про проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є Донецька та Луганська області”.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою м. Черкаси, вул. Благовісна, 170, тел. (0472) 33-07-01 або за тел.(0472)35-91-58.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин