Постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року №160 утворено Державну фіскальну службу як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України, реорганізувавши Міністерство доходів і зборів шляхом перетворення.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року №311 «Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України», утворено зокрема Головне управління ДФС у Черкаській області (Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців серії АА №443115 від 12.09.2014. Ідентифікаційний код юридичної особи 39392109. Місцезнаходження: м.Черкаси, вул.Хрещатик, буд.235.

Головне управління ДФС в області здійснює свої функції і повноваження на підставі Положення, затвердженого наказом ДФС України від 21.08.2014 №69.

Нагадаємо, наказом ДФС України від 11.09.2014 №444-о начальником Головного управління ДФС у Черкаській області призначено Коломійця Володимира Васильовича.

Водночас розпочато реорганізацію Головного управління Міндоходів у Черкаській області. Комісію з проведення реорганізації ГУ Міндоходів в області очолила перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області в області Тетяна Володимирівна Проценко.

Коментуючи наведене, начальник Головного управління ДФС в області Володимир Коломієць запевнив, що реорганізація жодним чином не вплине на діяльність платників податків та не створить жодних незручностей і перешкод для якісного обслуговування платників працівниками головного управління та державних податкових інспекцій області. Базова інфраструктура – 22 центри обслуговування платників (ЦОП) – і надалі працюватиме в штатному режимі та надаватиме весь спектр послуг платникам, у тому числі підприємцям і громадянам з зони АТО.

В.Коломієць також повідомив, що Головне управління ДФС у Черкаській області, на численні запити платників та громадських організацій розпочинає масштабну навчальну роботу по доведенню до суб’єктів господарювання і пересічних платників змін в оподаткуванні, які щойно набрали чинності та які діятимуть з 1 січня 2015 року. Запланована низка навчальних та просвітницьких заходів і тренінгів для платників у зручному форматі для кожної категорії. Він завірив, що такі заходи проводитимуться за участі громадських організацій підприємців та засобів масової інформації. Водночас В.Коломієць запропонував черкащанам повідомляти про найбільш прийнятний для них спосіб отримання актуальної податкової інформації, ініціювати і «замовляти» виїзди бригади «швидкої допомоги» головного управління: «Підкреслюю, всі заходи для платників ми проводимо виключно на безоплатній основі. Ми зацікавлені, щоб платники максимально отримували корисну інформацію і роз’яснення необхідні для роботи».

У Головному управлінні ДФС в області для оперативного вирішення проблемних питань громадян і бізнесу, у т.ч. переселенців діє спеціальна гаряча лінія за номером 33-91-34. Також за номером гарячої лінії приймаються пропозиції по покращенню організації роботи головного управління та обслуговуванню платників.

Головне управління міндоходів у Черкаській області
Інформаційно-комунікаційний сектор

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин