Громадська рада при Головному управлінні ДПС у Черкаській області провела підсумкове засідання в діючій каденції, яке відбулося у форматі онлайн на платформі ˮZoom”. Участь у засіданні взяли начальник Головного управління ДПС у Черкаській області Антон Царюк, керівники профільних управлінь, голова Громадської ради Лора Рубченко та члени громадської ради.

Засідання розпочала голова Ради Лора Рубченко, яка звернулась із вступним словом до членів Громадської ради та запрошених і ознайомила з порядком денним, а також підбила підсумки роботи Громадської ради протягом 2019-2021 років. Зокрема, озвучила скільки засідань було проведено протягом каденції, які проблемні питання висвітлювались на засіданнях і шляхи їх вирішення.

Начальник Головного управління ДПС у Черкаській області Антон Царюк проінформував про роботу Головного управління у ”червоній” зоні. Також озвучив надходження до бюджетів всіх рівнів по Черкаській області за 10 місяців 2021 року; про контрольно-перевірочну роботу у період карантину;

про зручність користування електронним кабінетом для отримання електронних послуг, для уникнення ризиків захворюваності, зокрема.

Відповідно до порядку денного були розглянуті питання та надані відповіді на запитання членів Громадської Ради.

Керівник податкової служби подякував усім за участь, конструктивну співпрацю та активну позицію, а також партнерські відносини членів Громадської ради протягом двох років.

Державна податкова служба України
Головне управління
ДПС у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин