Головне управління ДФС у Черкаській області звертає увагу підприємців з числа переселенців зі Сходу України на можливість надання податкової звітності в електронному вигляді та направлення засобами електронного зв’язку заяв і повідомлень на адресу контролюючих органів.

З цією метою передусім потрібно оформити (безкоштовно) електронний цифровий підпис (ЕЦП) у відділеннях Акредитованого центру сертифікації ключів. На Черкащині ЕЦП оформлюють пункти реєстрації користувачів, які працюють в обласному центрі, Золотоноші, Звенигородці та Умані у місцевих центрах обслуговування платників.

Реєстрація користувачів у підрозділах центру проводиться з понеділка по четвер з 8.00 год. до 18.00 год., щоп’ятниці з 8.00 год. до 16.00 год. 45 хв.

Адреси підрозділів:

- м. Черкаси, вул. Хрещатик, буд. 235, приміщення ЦОП ДПІ у м.Черкасах, 1-й поверх, каб. 108-109, тел. (0472) 33-91-77;

- м. Умань, площа Леніна, 1а, каб. 100;

- м. Золотоноша, вул. Шевченка, буд. 153, каб. 200, тел.: (237) 5-27-84;

- м. Звенигородка, вул. Енгельса, буд. 142, каб. 3, тел.: (240) 2-42-24.

Водночас є проблемним на сьогодні оформлення ЕЦП фізичними особами – підприємцями – переселенцями з Донецької та Луганської областей, які змінили місце реєстрації на інші регіони України. Оскільки інформація про теперішнє місце реєстрації не відповідає відомостям у Державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, наразі до вирішення вказаного проблемного питання, зазначені особи не можуть отримати електронні ключі для подання звітності та електронного листування.

У даному випадку підприємцям – переселенцям зі Сходу України, які зареєстровані у Черкаській області пропонується направляти податкову звітність поштою на адресу тієї державної податкової інспекції, на яку покладені функціональні обов’язки з обслуговування платників, що перебувають на обліку в територіальних органах Міндоходів у Луганській та Донецькій областях.

З детальним переліком таких державних податкових інспекцій можна ознайомитися на офіційному порталі Державної фіскальної служби України sfs.gov.ua (розділ «Діяльність», підрозділи «Законодавство про діяльність», «Накази про діяльність»).

Водночас радимо переселенцям звертатись для оперативного вирішення проблемних питань оподаткування та підприємницької діяльності за номером спеціальної гарячої лінії головного управління ДФС в області 33-91-34.

Головне управління міндоходів у Черкаській області
Інформаційно-комунікаційний сектор

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин