З 1 січня 2015 року звітність з ПДВ має подаватися виключно в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб. Також, з наступного року для всіх платників ПДВ в автоматичному режимі відкриють електронні ПДВ – рахунки.

“Усі податкові накладні (незалежно від розміру ПДВ в одній податковій накладній) реєструватимуться в Єдиному реєстрі податкових накладних в електронному вигляді, а для цього платник повинен мати достатню суму податкового кредиту, підтвердженого зареєстрованими в ЄРПН податковими накладними та сплатою ПДВ під час імпорту товарів”, - повідомила заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Анна Міщенко.

Окрім того, виникне необхідність ведення окремого реєстру виданих та отриманих документів (транспортних квитків, касових чеків та ін.), що є підставою для нарахування податкового кредиту. Копії записів у таких реєстрах подаватимуться у складі податкової звітності з ПДВ в електронному вигляді.

“Таким чином, для виконання законодавчих вимог щодо подання звітності із ПДВ в електронній формі та складання податкових накладних в електронному вигляді, платники ПДВ, посадові особи яких досі не мають  електронного підпису, повинні заздалегідь підготуватися та завітати до інспекції для отримання безкоштовних послуг електронного цифрового підпису”, - зазначила Анна Міщенко.

Отримати посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису платникам міста можна у відділі реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Черкаській області за адресою: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, кабінети 108-109. Тел. для довідок 33-91-77, 35-26-23.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин