Працівниками Головного управління ДПС у Черкаській області спільно з працівниками Національної поліції в Черкаській області в ході проведення контрольно-перевірочних заходів на території міста Черкаси, у роздрібній мережі встановлено факт незаконного зберігання та реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка.

Під час проведення перевірки встановлено, що суб’єкт господарської діяльності на території міста Черкаси зберігав та реалізовував алкогольні напої та тютюнові вироби без марок акцизного податку, без необхідної дозвільної ліцензії, з порушенням вимог Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI із змінами і доповненнями.

Також, вищезазначені підакцизні товари реалізовувались через мережу Internet за допомогою спеціально створеної сторінки.

Наразі, контрольно-перевірочні заходи тривають, за результатами буде складено відповідні матеріали та застосовано відповідні штрафні фінансові санкції передбачені чинним законодавством.

Державна податкова служба України
Головне управління
ДПС у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин