ГУ ДФС у Черкаській області звертає увагу організаторів перевірок достовірності відомостей, передбачених п.2 частини п’ятої ст. 5 закону України «Про очищення влади», вказаних у деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік особами, стосовно яких проводиться перевірка, на адресу надсилання запитів про надання інформації.

Так, наразі запити про надання інформації, вказаної у деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік особами, стосовно яких проводиться перевірка, окремі органи направляють безпосередньо на центральний рівень.

Водночас органам, які організовують проведення перевірок, передбачених Законом України «Про очищення влади» (а це органи державної влади, місцевого самоврядування крім виборних посад) необхідно надсилати запити про проведення перевірки достовірності відомостей, а також копії декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік особи, стосовно якої проводиться перевірка, до відповідної державної податкової інспекції за місцем проживання цієї особи.

В державних податкових інспекціях Черкаської області уже працюють спеціальні робочі групи з проведення перевірок.

Детальну інформацію з даного приводу відповідальні особи органів – організаторів перевірок можуть отримати, звернувшись за номером телефону спеціальної гарячої лінії ГУ ДФС у Черкаській області 33-91-34.

Головне управління ДФС у Черкаській області,
сектор комунікацій

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин