На вітчизняному ринку поряд із міцними алкогольними напоями, вином і пивом певний попит ма­ють також і різноманітні напої, де вміст спирту складає 8,5% об’ємних одиниць і більше. До таких напоїв, зокрема, відносяться: настоянки гіркі ароматичні, сиропи цукрові ароматизовані, бальзами, есенції, добавки, що використовуються в кондитерській промисловості та інші.

Відповідно до Закону України від 31.07.2014 року №1621-VII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів”, з 1 листопада 2014 року вищезазначені напої (товарні позиції 2103 90 30 00, 2106 90 згідно з УКТ ЗЕД) обкладаються акцизним податком. Ставка податку - 70,53 грн за 1 літр 100% спирту.

Разом з тим, Податковим кодексом України передбачено обмеження для використання спрощеної системи оподаткування під час реалізації таких напоїв. Зокрема, не мо­жуть бути платниками єдиного податку підприємці, які здійснюють продаж підакциз­них товарів (крім роздрібного про­дажу пива та столових вин).

“Отже, “єдинники”, які здійснюють торгівлю напоями, де вміст спирту складає понад 8,5% об’ємних одиниць, повинні відмовитись від спрощеної системи оподаткування і перейти на загальні умови сплати податків”, - зазначив заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Олег Коваль.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин