Державна податкова інспекція у м. Черкасах доводить до відома платників, що Законом України від 28.12.2014 р. № 80-VIII “Про Державний бюджет України на 2015 рік” з 1 січня 2015 року прожитковий мінімум для працездатної особи встановлено на рівні 1218 грн. Таким чином, граничний розмір доходу для застосування податкової соціальної пільги (ПСП) у 2015 році, як і в 2014-му, дорівнює 1710 грн.

Право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, що отримується від одного працедавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), на суму ПСП має будь-який платник податків, якщо такий дохід не перевищує у поточному році 1710 грн. на місяць. Для батьків вказаний розмір доходу збільшується на кількість дітей, яких вони виховують.

Податкова соціальна пільга застосовується тільки за одним місцем нарахування (виплати) таких доходів. Тому, якщо у працівника декілька місць роботи, де йому виплачують заробітну плату, він повинен самостійно вибрати тільки одне з них для отримання податкової соціальної пільги. ПСП починає застосовуватися з першого дня місяця отримання роботодавцем заяви платника податку про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право.

Відповідно до Закону України від 28.12.2014 р. № 71-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи”, максимальний розмір ПСП у 2015 році становитиме 609,00 грн. (50% від 1218 грн.).

А застосування ПСП у сумі, що дорівнює 100% розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи, передбачено ввести з 01 січня 2016 р.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин