Система електронного обслуговування платників, ініційована та запроваджена головним управлінням ДФС у Черкаській області, успішно пройшла випробування. За півроку обласними електронними сервісами встигли скористатися майже 50 тисяч платників. Фіскали на досягненні не зупинились і запустили проект «Допомога платнику» - програму навчальних вебінарів та комунікацій засобами скайп - зв’язку. Для реалізації проекту в головному управлінні обладнали спеціальну студію, яка відповідає останнім вимогам часу.

Тепер будь-які проблемні питання клієнти можуть наживо обговорити з керівниками профільних підрозділів головного управління фіскальної служби області. Останні надають консультації та інформацію по актуальним питанням майже без відриву від робочого місця.

Пілот гарантує не тільки економію часу і коштів платників податків, а й робить отримання консультації від спеціалістів фіскальної служби зручним і доступним для платників віддалених районів Черкащини. Для того, щоб підключитися до сервісу платнику потрібні лише комп’ютер та інтернет. Втім онлайн трансляцію та запис може дивитися на сайті dopomogaplatnyku.ck.ua будь-хто і в будь якій місцевості України та за кордоном. А для платників з обмеженими фінансовими та інтернет-ресурсами, які не можуть самостійно підключитися до трансляції, передбачено можливість подивитися консультацію через спеціальні студії, обладнані в ЦОПах та в студіях сільських і селищних рад. Навчатися разом з платниками можуть і сільські голови. Одне з завдань, які має вирішити проект – отримання через таку комунікацію нового потужного засобу наповнення бюджетів і залучення органів місцевого самоврядування до адміністрування податків.

За словами начальника головного управлінням ДФС у Черкаській області Володимира Коломійця створити такий проект фіскальну службу області спонукали потреба і бажання забезпеченням зворотного зв’язку з кожним куточком області.

«Ми розуміємо, що суб’єкти малого бізнесу та громадяни, які проживають та працюють в селах, не мають якісного обслуговування в частині своєчасного інформування та консультацій. За допомогою пілоту ми вирішимо цю проблему. Нова форма спілкування дозволить зекономити як бізнесу, так і держслужбовцю робочий час, витрати на відрядження, кошти на сплату штрафів та отримати цільову консультацію або роз’яснення від найкращих фахівців фіскальної служби. На сьогодні приймати вебінари може лише частина місцевих рад. Але і це питання ми вирішуємо і розраховуємо незабаром бути на зв’язку з усіма 577 радами», – заявив Володимир Коломієць.

Прикладом своєчасності впровадження в роботу ДФС таких технологій є те, що саме за допомогою вебінарів і скайп - зв’язку із студіями в ЦОПах фіскали швидко поінформували підприємців про новації законодавства з 1 липня, почули проблемні питання кожного району і надали відповіді. Втім, як розповів начальник фіскальної служби області, наразі найбільші очікування від вебінарів з сільгоспвиробниками в рамках операції «Урожай». «Це буде відвертий діалог з фермерами і підприємцями про використання землі і плати за землю, відображення реальних доходів і сплату податків з цих доходів, а також розмова про заробітну плату у сільському господарстві», – сказав начальник головного управління ДФС Черкащини.

За його словами понад 2 тисячі працівників сільгосппідприємств отримують офіційну заробітну плату у розмірі меншому законодавчо встановленого мінімального: «Це – виклик і з цим неможливо миритись. Ми повинні забезпечити і ми забезпечимо справедливість оподаткування».

Тож усім зацікавленим варто слідкувати за анонсами вебінарів і скайп-заходів і і оперативно отримувати новини та якісне першокласне обслуговування.

Ще один новітній сервіс фіскальної служби Черкащини – програма VIP-обслуговування підприємств з іноземними інвестиціями. Вона працює вже півроку і охоплює 69 юридичних осіб. Суть завдань і мети запровадження полягає у функціонуванні в області дворівневої системи обслуговування підприємств з іноземними інвестиціями за допомогою програми скап. Це індивідуальне графікове обслуговування. Проект простий і не дуже дороговартісний. На ньому задіяно 23 досвідчених працівника фіскальних органів.

«Ми обладнали окремі робочі місця, на яких задіяні фахівці–комунікатори, що у щоденному спілкуванні можуть надавати самі різномасті послуги: від консультацій по діючих нормах так і по конкретних операціях на підприємстві. Аналіз тестових оцінок, зібраних з підприємств та відгуки клієнтів, що обслуговуються, говорить про серйозну зацікавленість підприємств в такій формі співпраці», – зазначив Володимир Коломієць.

Він також підкреслив, що для контролю за якістю послуги у ДФС області передбачений дворівневий контроль за роботою задіяних осіб: «За перше порушення оголошується догана, за друге порушення – звільнення із займаної посади. Робота дуже серйозна і відповідальність така».

Для платників – учасників проекту «VIP обслуговування» в процесі взаємодії з ГУ ДФС ця ініціатива стала справжнім інсайдом. Таку оцінку проекту надала Олена Миколаївна Заворітня, консультант ТОВ «Кищенці», Маньківський район Черкаської області: «Проект надає можливість не тільки оперативно отримувати роз’яснення та довідки, а й отримувати пояснення змін в законодавстві саме від працівників ГУ ДФС. Це дуже зручно для нас - платників, тому що об’єм інформації великий. Не доцільно і не має часу розбиратися в такому обсягу документів».

Головне управління ДФС у Черкаській області,
сектор комунікацій

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...