І. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди державного майна.

1. Назва об’єкта оцінки: приміщення другого поверху п’ятиповерхової будівлі площею 16,4 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: ДП «Черкаський державний науково-дослідний інститут техніко-економічної інформації в хімічній промисловості». Місцезнаходження об’єкта оцінки: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ФОП Топоров О. В.

2. Назва об’єкта оцінки: частина підвального приміщення площею 1,0 м2; частина приміщення на третьому поверсі площею 1,0 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. Місцезнаходження об’єкта оцінки: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ТОВ «Маклаут-інвест».

3. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення першого поверху адміністративної будівлі відділення поштового зв’язку загальною площею 50,0 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: ЧД УДППЗ «Укрпошта». Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Європейська, 8, м. Умань, Черкаська обл. Платник робіт з оцінки: ТОВ «ВЕНБЕСТ».

ІІ. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою пролонгації договору оренди державного майна.

1. Назва об’єкта оцінки: частина приміщення вестибюля першого поверху адміністративної будівлі загальною площею 3,0 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: ЧД УДППЗ «Укрпошта». Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Б. Вишневецького, 34, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ПАТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ».

2. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення фойє на першому поверсі навчального корпусу № 1 площею 1,2 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Садова, 2, м. Умань, Черкаська обл. Платник робіт з оцінки: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК».

Для участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів.

Учасникам конкурсу потрібно подати до регіонального відділення конкурсну документацію відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, яка складається з підтвердних документів, а саме: заяву про участь у конкурсі з відбору СОД за встановленою формою (додаток 3 до Положення); інформацію про претендента (додаток 4 до Положення); інформацію щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення) разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (абзац 2 п. 4 розділу 1 Положення); пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (не більше 8 календарних днів), запечатану в окремому конверті.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті (розмір конверта не менше А-5) окремо по кожному об’єкту оцінки до РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000. Email: dak_71@spfu.gov.ua На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Останній день подання заяв – 29 листопада 2016 року до 1600.

Конкурси відбудуться 5 грудня 2016 року об 11.00 у РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000.

Додаткову інформацію можна отримати у РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: 18000, м. Черкаси, бульв. Шевченка, 205, тел. (0472) 37-29-71, у газеті «Відомості приватизації» від 21.11.2016 № 93 та на офіційному веб-сайті ФДМУ www.spfu.gov.ua

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин