1. Мета проведення незалежної оцінки - визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди державного майна.

Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області

1) Назва об’єкта оцінки: частина приміщення колишньої бібліотеки учбового корпусу №2 загальною площею 113,40 кв.м.

Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Відокремлений структурний підрозділ Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського національного університету садівництва.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Замкова,93, м. Тальне, Черкаська область.

Платник робіт з оцінки: Черкаська обласна громадська організація „Гіга Спорт Лайн”.

Дата оцінки: 30.11.2016.

2. Мета проведення незалежної оцінки - визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою продовження договору оренди державного майна.

Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області

Назва об’єкта оцінки: частина приміщення нежитлової будівлі. Площею 25,32 кв.м.

Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Черкаське державне комерційне житлово-побутове підприємство „Житлосервіс”.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул.В’ячеслава Чорновола, 257, м. Черкаси.

Платник робіт з оцінки: ПП Бобович Наталія Олександрівна.

Дата оцінки: 30.11.2016.

Для участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів.

Учасникам конкурсу потрібно подати до регіонального відділення конкурсну документацію відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, яка складається з підтвердних документів, а саме:

- заява про участь у конкурсі з відбору СОД за встановленою формою (дод. 3 до Положення); інформація про претендента (дод.4 до Положення); інформацію щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (дод.2 до Положення) разом із копіми документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (абзац 2 п.4 розділу 1 Положення); пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (не більше 8 календарних днів) запечатану в окремому конверті.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті (розмір конверта не менше А-5) окремо по кожному об’єкту оцінки до регіонального відділення ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000.

Email: cherkasy@spfu.gov.ua . На конверті слід зробити відмітку „На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності”, а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Останній день подачі заяв 13 грудня 2016 року до 1600.

Конкурс відбудеться 19 грудня 2016 року о 1100 в Регіональному відділенні ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000, тел. 37-29-71.

Додаткову інформацію можна отримати у РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: 18000, м. Черкаси, бульв. Шевченка, 205, тел. (0472) 37-29-71, у газеті «Відомості приватизації» від 05.12.2016 № 97 та на офіційному веб-сайті ФДМУ www.spfu.gov.ua

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин