Пропонуються:

- Частина підсобного приміщення на 4-му поверсі у правому крилі, частина підсобного приміщення на 4-му поверсі у лівому крилі, частина підсобного приміщення на 8-му поверсі у правому крилі, частина підсобного приміщення на 8-му поверсі у лівому крилі будівлі гуртожитку № 1 площею 4,0 м2 за адресою: вул. Крилова, 51, м. Черкаси. Мета використання – розміщення об’єктів телекомунікацій.

- Приміщення майстерні площею 371,45 м2 за адресою: вул. В. Стуса, 37, м. Сміла, Черкаська обл. Мета використання – приміщення для виробничих потреб.

- Частина нежитлового приміщення будівлі гаража літ. З-1 площею 28,5 м2 за адресою: вул. Крилова, 51, м. Черкаси. Мета використання – види діяльності, що можуть проводитись в приміщенні будівлі гаража.

Оголошення про намір передати в оренду зазначені об’єкти опубліковано у газеті «Відомості приватизації» від 07.12.2016 № 98 та на офіційному веб-сайті www.spfu.gov.ua Заяви про оренду вказаних об’єктів приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 205, кімн. 307, РВ ФДМУ по Черкаській області.

У разі надходження двох і більше заяв на об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

За консультаціями звертатись за телефонами (0472)37-34-48, 37-30-01.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин