І. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди державного майна.

1. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення (146,75 м2) та гараж (21,70 м2) загальною площею 168,45 м2. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Соборна, 103, м. Монастирище, Черкаська обл. Платник робіт з оцінки: ТОВ «Умань-Фарм».

2. Назва об’єкта оцінки: частина підвального приміщення чотириповерхової адмінбудівлі площею 29,7 м2. Місцезнаходження об’єкта оцінки: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ФОП Мусієнко Віктор Вікторович.

3. Назва об’єкта оцінки: нежитлові приміщення № 36, № 41, № 42 площею 61,9 м2, розташовані на 4-му поверсі будівлі медико-санітарної частини. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Б. Вишневецького, 61, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ФОП Бєльський Дмитро Анатолійович.

4. Назва об’єкта оцінки: гаражний бокс. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. О. Дашковича, 66, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ФОП Зінченко Денис Миколайович.

5. Назва об’єкта оцінки: частина приміщень будівлі навчального центру зі східцями площею 109,50 м2. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Сурікова, 30, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ФОП Шумакова Ірина Вікторівна.

ІІ. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості з метою приватизації шляхом продажу на аукціоні. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

1. Об’єкт державної власності групи Ж – лазня з обладнанням (20400, Черкаська обл., м. Тальне, вул. Кар’єрна, 1б).

2. Об’єкт державної власності групи А – будівлі та споруди колишнього АКАБ «Україна», у складі: основна будівля, А-3; насосна станція, Б; гараж, В; котельня, Г; вбиральня, Д; гараж, Е; огорожа, 1; каналізаційні колодязі 2-8 (19715, Черкаська обл., Золотоніський р-н, с. Гельмязів, вул. Центральна, 6).

ІІІ. Мета проведення незалежної оцінки – для продажу за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону.

1. Об’єкт державної власності групи А – єдиний майновий комплекс колишнього державного підприємства-фірми «Оризон-Транс» (20780, Черкаська каська обл., м. Сміла, вул. Промислова, 13). Дата оцінки: 31. 01. 2017. Підприємство не здійснює виробничої діяльності. Машин та обладнання – 77 од., автотранспортних засобів – 13 од., будівлі та споруди – 7 од., меблі та інвентар – 50 од., нематеріальні активи – 1 од.

Для участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів.

Учасникам конкурсу потрібно подати до регіонального відділення конкурсну документацію відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, яка складається з підтвердних документів, а саме: заяву про участь у конкурсі з відбору СОД за встановленою формою (додаток 3 до Положення); інформацію про претендента (додаток 4 до Положення); інформацію щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення) разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (абзац 2 п. 4 розділу 1 Положення); пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (не більше 8 календарних днів), запечатану в окремому конверті.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті (розмір конверта не менше А-5) окремо по кожному об’єкту оцінки до РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000. Email: cherkasy@spfu.gov.ua. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Останній день подання заяв – 14 лютого 2017 року до 16.00.

Конкурс відбудеться 20 лютого 2017 року об 11.00 в РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000. Додаткова інформація за тел. 37-29-71, у газеті «Відомості приватизації» № 8 від 01.02.2017 та на офіційному веб-сайті www.spfu.gov.ua

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин