Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди державного майна.

Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області

1. Назва об’єкта оцінки: частина приміщення центру діагностики автомобілів загальною площею 27,8 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Управління Державної автомобільної інспекції УМВС України в Черкаській області. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Лесі Українки, 21, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ПАТ «Банк Січ». Дата оцінки: 28.02.2017.

2. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення на першому поверсі площею 27,3 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Управління агропромислового розвитку Жашківської райдержадміністрації. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Костромська, 17, м.Жашків, Черкаська обл. Платник робіт з оцінки: Виконавчий комітет Жашківської міської ради. Дата оцінки: 28.02.2017.

3. Назва об’єкта оцінки: частина приміщення на четвертому поверсі адмінбудівлі площею 190,6 м2 та площі спільного користування – 80,0 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Черкаське державне комерційне житлово-побутове підприємство «Житлосервіс». Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Небесної Сотні, 31/1, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ФОП Осичнюк Катерина Семенівна. Дата оцінки: 31.01.2017.

Для участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів.

Учасникам конкурсу потрібно подати до регіонального відділення конкурсну документацію відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, яка складається з підтвердних документів, а саме:

заяву про участь у конкурсі з відбору СОД за встановленою формою (додаток 3 до Положення);

інформацію про претендента (додаток 4 до Положення);

інформацію щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення) разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (абзац 2 п. 4 розділу 1 Положення);

пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (не більше 8 календарних днів), запечатану в окремому конверті.

Подібними об’єктами до об’єкта оцінки – нежитлове приміщення (частина нежитлового приміщення та частина нерухомого майна) є: окремі будівлі, приміщення, частини будівель.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті (розмір конверта не менше А-5) окремо по кожному об’єкту оцінки до РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000. Email: cherkasy@spfu. gov.ua.

На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Останній день подання заяв – 21 лютого 2017 року до 16.00.

Конкурс відбудеться 27 лютого 2017 року об 11.00 в РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000, тел. 37-29-71.

Додаткова інформація за тел. 37-29-71, у газеті «Відомості приватизації» № 11 від 13.02.2017 та на офіційному веб-сайті www.spfu.gov.ua

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин