І. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди державного майна. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

1. Назва об’єкта оцінки: частина приміщення на першому поверсі навчального корпусу № 2 площею 3,0 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Дашкевича, 22, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ФОП Вінат Артем Валентинович. Дата оцінки: 31.03.2017.

ІІ. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою продовження договору оренди державного майна. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

1. Назва об’єкта оцінки: окремо визначене приміщення на другому поверсі адміністративної будівлі кімната № 26 площею 50,0 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького. Місцезнаходження об’єкта оцінки: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ФОП Степаненко Алла Миколаївна. Дата оцінки: 31.03.2017.

2. Назва об’єкта оцінки: приміщення їдальні площею 168,9 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: ТОВ «Тальнівський щебзавод». Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Кар’єрна, 1, м. Тальне, Черкаська обл. Платник робіт з оцінки: Виконавчий комітет Тальнівської міської ради. Дата оцінки: 31.03.2017.

ІІІ. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості з метою приватизації шляхом продажу на аукціоні. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

1. Об’єкт державної власності групи А – нежитлова будівля лазні загальною площею 182,3 м2 (20123, Черкаська обл., Маньківський р-н, с. Крачківка, вул. Молодіжна, 28). Балансоутримувач відсутній. Дата оцінки: 28.02.2017.

2. Об’єкт державної власності групи Ж – медпункт з обладнанням (20400, Черкаська обл., м. Тальне, вул. Кар’єрна, 23). Балансоутримувач: ТОВ «Тальнівський щебзавод». Дата оцінки: 31.03.2017.

3. Об’єкт державної власності групи Ж – клуб з обладнанням (20400, Черкаська обл., м. Тальне, вул. Кар’єрна, 1а). Балансоутримувач: ТОВ «Тальнівський щебзавод». Дата оцінки: 31.03.2017.

Для участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів. Учасникам конкурсу потрібно подати до регіонального відділення конкурсну документацію відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, яка складається з підтвердних документів, а саме: заяву про участь у конкурсі з відбору СОД за встановленою формою (додаток 3 до Положення); інформацію про претендента (додаток 4 до Положення); інформацію щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення) разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (абзац 2 п.4 розділу 1 Положення); пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (не більше 8 календарних днів), запечатану в окремому конверті.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті (розмір конверта не менше А-5) окремо по кожному об’єкту оцінки до РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000. Email: cherkasy@spfu.gov.ua На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Останній день подання заяв – 11 квітня 2017 року до 16.00. Конкурс відбудеться 18 квітня 2017 року об 11.00 в РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000. Додаткова інформація за тел. 37-29-71, у газеті «Відомості приватизації» від 03.04.2017 № 25 та на офіційному веб-сайті www.spfu.gov.ua.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин