І. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди державного майна. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

1. Назва об’єкта оцінки: приміщення на першому поверсі будівлі площею 108,4 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: відокремлений структурний підрозділ агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Каштанова, 30, м. Умань, Черкаська область. Платник робіт з оцінки: ФОП Звонський О. С. Дата оцінки: 30.09.2017.

2. Назва об’єкта оцінки: частина приміщення першого поверху адміністративної будівлі (літ. А-2, пд., а, а1) площею 4,0 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: регіональний сервісний центр МВС в Черкаській області. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Л. Українки, 21, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ТОВ «Фінансова компанія «Контрактовий дім». Дата оцінки: 31.10.2017.

ІІ. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою продовження договору оренди державного майна. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

1. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення першого поверху навчального корпусу № 4 площею 2,0 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Уманський національний університет садівництва. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Інститутська, 1б, м. Умань, Черкаська обл. Платник робіт з оцінки: ПАТ КБ «Приватбанк». Дата оцінки: 30.09.2017.

2. Назва об’єкта оцінки: частина приміщення першого поверху будинку їдальні площею 4,0 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: відокремлений структурний підрозділ агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Незалежності, 19, м. Умань, Черкаська обл. Платник робіт з оцінки: ПАТ «Райффайзен Банк Аваль». Дата оцінки: 30.09.2017.

Для участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів. Учасникам конкурсу потрібно подати до регіонального відділення конкурсну документацію відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, яка складається з підтвердних документів, а саме: заяву про участь у конкурсі з відбору СОД за встановленою формою (додаток 3 до Положення); інформацію про претендента (додаток 4 до Положення); інформацію щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення) разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (абзац 2 п. 4 розділу 1 Положення); пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (для об’єктів нерухомого майна – не більше 8 днів; для цілісних майнових комплексів не більше 20 днів), запечатану в окремому конверті. Враховуючи вимоги листа ФДМУ від 22.05.2017 №10-59-10064 «Щодо показників середніх значень цін надання послуг з оцінки майна у І кварталі 2017 р.» та з метою недопущення нанесення збитків платникам робіт, комісією не будуть розглядатися конкурсні пропозиції щодо ціни послуги з оцінки, що перевищують: один об’єкт оцінки (нежитлові приміщення, майданчики, технічні приміщення, дахи та нерухоме майно для встановлення передавальних пристроїв)– 2400,00 грн; окремо розташовані будівлі – 7 200,00 грн, комплексу будівель та споруд – 10 800,00 грн, об’єкта незавершеного будівництва – 8 100,00 грн; цілісні майнові комплекси – 20 800,00 грн, визначення розміру збитків, завданих державі, – 6 200 грн.

Для визначення подібного до об’єкта оцінки об’єкта, що розглядатиметься як практичний досвід, буде використовуватись інформація, визначена в листі ФДМУ від 08.04.2016 № 10-36-6493. Пропозиції щодо строку виконання робіт слід зазначати в єдиній одиниці виміру – календарних днях. У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті (розмір конверта не менше А-5) окремо по кожному об’єкту оцінки до РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000. Email: cherkasy@spfu.gov.ua.

На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Останній день подання заяв – 31 жовтня 2017 року до 16.00.

Конкурс відбудеться 06 листопада 2017 року об 11.00 в РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000. Додаткова інформація за тел. 37-29-71, у газеті «Відомості приватизації» від 09.10.2017 № 79 та на офіційному веб-сайті www.spfu.gov.ua.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин