Пропонуються:

- частина нежитлових приміщень на 1-му поверсі 2-поверхової будівлі загальною площею 150,0 кв. м за адресою: пл. Миру, 33, смт Лисянка, Черкаська обл. Мета використання – діяльність у сфері права або інша діяльність в офісних приміщеннях, на площі загального користування;

- частина приміщення вестибюля на 2-му поверсі навчального корпусу № 2 загальною площею 1,0 кв. м за адресою: бульв. Шевченка, 460, м. Черкаси. Мета використання – розміщення фінансової установи – платіжного термінала самообслуговування.

Заяви про оренду зазначених об’єктів приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення у газеті «Відомості приватизації» від 09.10.2017 № 79 за адресою: бульв. Шевченка, 205, кімн. 307, м. Черкаси, РВ ФДМУ по Черкаській області. Останній день подачі заяв 24 жовтня 2017 року. У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин