Пропонуються:

- приміщення на першому поверсі адміністративної будівлі загальною площею 209,90 кв. м за адресою: вул. Соборна, 15, м. Тальне, Черкаська обл. Мета використання – розміщення магазину-складу, розміщення торговельного об’єкта з продажу канцтоварів, інше використання нерухомого майна – консультування з питань інформатизації, підсобне приміщення;

- приміщення № 13 (каб.109) на І поверсі адмінбудівлі загальною площею 17,30 кв. м за адресою: вул. В. Чорновола, 157, м. Черкаси. Мета використання – види діяльності, що можливо розмістити в офісних приміщеннях.

Заяви про оренду зазначених об’єктів приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення у газеті «Відомості приватизації» від 06.11.2017 № 87, а саме до 20 листопада 2017 року, за адресою: бульв. Шевченка, 205, кімн. 410, м. Черкаси , РВ ФДМУ по Черкаській області. У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин