Пропонуються:

- приміщення 2-го поверху 4-поверхової адміністративної будівлі загальною площею 20,2 кв. м за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси. Мета використання – Розміщення суб’єкта господарювання, що провадить турагентську діяльність, або інша діяльність в офісних приміщеннях;

- частина приміщень 1-го поверху 5-поверхової будівлі загальною площею 58,8 кв. м за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси. Мета використання – інше використання майна – Технічне обслуговування та ремонт офісної техніки або інша діяльність в офісних приміщеннях.

Заяви про оренду зазначеного об’єкта приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення у газеті «Відомості приватизації» від 15.11.2017 № 90, а саме до 29 листопада 2017 року, за адресою: бульв. Шевченка, 205, кімн. 307, м. Черкаси , РВ ФДМУ по Черкаській області. У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин