За ціною нижчою від стартової ціни можна приватизувати об’єкт державної власності – гараж (літ. «А») з оглядовою ямою загальною площею 35,3 кв. м за адресою: 20501, Черкаська обл., Катеринопільський р-н, смт Катеринопіль, вул. Гризла Семена, 12/15. Кінцевий термін подачі заяв 14 січня 2019 року до 16:30. Аукціон розпочнеться 14 січня 2019 року о 09:45 https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2018-12-14-000022-2

Аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій («голландський» аукціон) оголошений Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Черкаській області через електронну торгову систему Prozorro.Продажі. Потенційний покупець може спробувати придбати об’єкт державної власності за ціною нижчою від стартової ціни. Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна, становить 99 кроків. Розмір кроку визначається як 1% від стартової ціни об’єкта державної власності.

У разі зацікавлення об’єктами державної власності покупець самостійно обирає один із 45 акредитованих електронних майданчиків, який повністю супроводжує учасника як у питаннях оформлення необхідних документів, так і у процесі участі в електронних аукціонах.

За ходом електронних аукціонів можна спостерігати в режимі он-лайн через електронну торгову систему Prozorro.Продажі https://prozorro.sale/

Оглянути об’єкт державної власності, що пропонується до приватизації, можна за місцем його розташування в робочі дні з 9.00 до 18.15, у п’ятницю – з 9.00 до 17.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00, звернувшись до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області, адреса: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 205, телефон для довідок: (0472) 37-26-61.

Начальник Регіонального відділення В. Плаха

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин