Налоговая справка ГФС

Юра 08-06-2010 10:4

Доброго Дня. Мене цікавить таке питання. Одна людинна декілька разів переказувала мені гроші на картковий рахунок, загалом сума складає приблизно 10 000грн.Тепер вона негативно настроєна проти мене і погрожує податковою. Так як я не декларував ці гроші, в мене можуть виникнути якісь проблеми? Я фізична особа
Пане Юрію! Так, за заявою особи, яка перераховувала Вам кошти і яка може це підтвердити документально, податкова може утримати з Вас податок з доходів фізичнихї осіб (15% від суми, яку Ви отримали).  Якщо це було у 2009 році - то Вам доведеться додатково сплатити штрафні санкції, якщо це відбулось у 2010 році, то до 01.04.2011 року Ви маєте час, щоб подати декларацію та самостійно сплатити податок (15% від суми).

Юля 07-06-2010 21:7

Мой муж - ЧП, сплачивает единый налог. В марте месяце 2010г. происходит ДТП и он находится под следствием в СИЗО. До марта месяца по налогу была задолженность 400 грн., а на данный момент больше 1000 грн. И меня как супругу заставляют погасить всю задолженность с процентами. Бизнеса нет, все оборудование арестовано. Должна ли я платить задолженность за те месяца, которые он сидит в СИЗО? Или можно только погасить задолженность до марта месяца?
Пані Юліє! На жаль, навіть якщо приватний підприємець - єдинщик не займається діяльністю та не отримує прибуток, доведеться платити єдиний податок. Можемо Вам порадити звернутись до податкових органів з проханням про розстрочку заборгованості. Як ще один з варіантів - можете перевести його з єдиного податку на загальну систему оподаткування - тоді податок будете сплачувати лише з розміру фактично отриманого прибутку. 

Таня 07-06-2010 15:21

Скажіть будь - ласка, чи утримувати внески до фондів соціального страхування з швей - учениць які знаходяться на практиці в швейному цеху і заробили коти в розмірі від 50 до 100 грн.
Дякую
Пані Тетяно! На жаль, це питання не відноситься до компетенції податкових органів. Рекомендуємо звернутись до Фонду соціального страхування.

Александр Иванов 04-06-2010 14:21

К какой группе основных средств правильно отнести трактора ко 2 или 3
Пане Олександре! Відповідно до норм діючого законодавства, трактори слід віднести до 3 групи основних фондів.

Марина Поправка 03-06-2010 19:7

Дякую за відповідь, але я просила вас конкретно показати розрахунок.Цим самим ви б допомогли і суб"єктам господарювання скласти правильно податкову декларацію орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної форми власності, і податківцям, так постійно виникають непорузуміння "індексація - інфляція".
Пані Марино! Інтернет, без будь-яких сумнівів, корисна річ. Ви отримуєте доволі оперативно інформацію (залежно від нашої зайнятості, тому що ми ще й повинні виконувати свою роботу). Але надати детальну консультацію, допомогти Вам заповнити декларацію не маючи перед собою всіх необхідних від Вас документів ми не в змозі. Лише під час особистого спілкування з Вашим податковим інспектором Ви зможете отримати правильну відповідь. Тому, радимо це зробити.

Олександр Олегович 03-06-2010 16:42

Добрий день!
Підскажіть, при здійсненні експорту, якщо спочатку була отримана предоплата (валюта відразу продавалася і на кінець кварталу залишків валюти не було, а потім здійснена відгрузка, чи потрібно робити перерахунок курсової різниці на момент відгрузки. Нас цікавлять курсові різниці, так як в доходи в декларації з податку на прибуток включали по даті заходу коштів по предоплаті.
І навпаки, якщо зробили відгрузку, а оплату отримали пізніше. Як тут з цими курсовими різницями?
Пане Олександре!
У податковому обліку датою збільшення валового доходу вважається дата, що припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:
 
або дата зарахування коштів від покупця (замовника) на банківський рахунок платника податку в оплату товарів (робіт, послуг), що підлягають продажу, у разі продажу товарів (робіт, послуг) за готівку – дата її оприбуткування в касі платника податку, а за відсутності такої – дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;
 
або дата відвантаження товарів, а для робіт (послуг) – дата фактичного надання результатів робіт (послуг) платником податку (пп. 11.3.1 п. 11.3 ст. 11 Закону «Про оподаткування прибутку підприємств» від 28.12.94 р. № 334/94-ВР (зі змінами та доповненнями, за текстом – Закон № 334/94-ВР)). 
 
Доходи, отримані (нараховані) платником податку в іноземній валюті у зв'язку з продажем товарів (робіт, послуг) протягом звітного періоду, перераховуються в гривні за офіційним валютним (обмінним) курсом Нацбанку України, що діяв на дату отримання (нарахування) таких доходів, і не підлягають перерахуванню у зв'язку зі зміною обмінного курсу гривні протягом такого звітного періоду (пп. 7.3.1 п. 7.3 ст. 7 Закону № 334/94-ВР).
 
Таким чином, у випадку коли для платника податку першою подією є відвантаження товару на експорт, його валові доходи визначаються за офіційним валютним курсом Нацбанку України на дату відвантаження і не підлягають перерахуванню у зв'язку зі зміною обмінного курсу гривні протягом такого звітного періоду. Отримання валютної виручки за проданий на експорт товар є другою подією і безпосередньо не впливає на суму валових доходів від продажу товарів.
 
Одночасно в момент отримання валютної виручки платник податку формує балансову вартість іноземної валюти за офіційним валютним курсом Нацбанку України на дату відвантаження товару, яка згідно з абзацом п'ятим пп. 7.3.3 п. 7.3 ст. 7 Закону № 334/94-ВР підлягає перерахунку у разі зміни офіційного валютного курсу.

Светлана 03-06-2010 13:52

А разве работающий человек не обязан платить налоги?И разве это не в вашей компетенции?
Пані Світлано! Про яку працюючу людину Ви ведете мову? Поставте, будь-ласка, чітко запитання.

Светлана 03-06-2010 13:16

Я живу в заводском общежитии.С некоторого времени завод прекратил финансирование наших вахтерш.Путем опросного листа жильцов "согласен-не согласен" большинством было решено оставить их на месте,но зарплату для них теперь собирают с этих же жильцов.Естественно,люди,которые были против,не платят и их всячески за это ущемляют.Один из методов- не отдают почту.А также вывесили список неплательщиков.Обращались к руководству завода,директор говорит,что не имеют права требовать с нас денег.У меня вопрос: как можно правовым методом пресечь домагания с их стороны.
Пані Світлано! Ви звернулись за консультацією до ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Ваше питання не має жодного відношення до податкового законодавства, тому ми не можемо на нього відповідати.

Анна Григорівна 03-06-2010 10:50

Доброго дня!
Скажіть будь ласка, якщо при виплаті з/пл. (ми перераховуємо на к/р), переплутали суми між двома працівниками. Як бути? Чи можна працівник, якому перерахували надлишково зняти з к/р, підприємство оприходує в касу і виплатить працівникові, якому недоплатили? І чи потрібно робити коригування ПДФО
Пані Анно! Коригування ПДФО проводити не потрібно, оскільки відрахування з зарплати були зроблені правильно. Що ж стосується повернення неправильно сплачених сум зарплат, то це питання Ви можете вирішувати самостійно, оскільки воно не відноситься до компетенції податкових органів.

поправка марина 02-06-2010 21:22

п.10 логовору оренди земельної ділянки державної і комунальної форми власності передбачено, що річний розмір орендної плати змінюється з урахуванням індексу інфляції (не індексації).Поясніть, будь -ласка, чи однакові поняття "індексація" та "інфляція".Якщо договір оренди складено 01.02.2007 року, річна сума орендної плати15000 грн, то як за таких умов договору вирахувати орендну плату на 2008 ,2009,2010 рік.Просимо навести приклад.
Пані Марино! Якщо у договорі оренди землі зазначено "з урахуванням індексу інфляції" , то цей індекс Ви і повинні використовувати. Про розмір Індексу інфляції Ви можете дізнатись в органах статистики або в засобах масової інформації.

Іван 02-06-2010 16:24

Доброго дня. Я підприємець-фізична особа на загальній системі оподаткування. Реалізовую товари (зерно) на ринку з вантажного автомобіля. Чи необхідно мені придбавати торговий патент, якщо ні то які документи потрібно? Дякую
Пане Іване! Так, Ви, як суб'єкт господарювання, який здійснює торгівлю через пересувну торгівельну мережу, повинні отримати торговий патент на транспортний засіб. Без патенту торгівельну діяльність Ви можете здійснювати лише на ринку за умови сплати ринкового збору.

Пантус Виктория Николаевна, работаю педагогом в Центре реабилитации детей инвалидов в г. Харькове 02-06-2010 14:4

Здравствуйте! Хочу открыть свой мини аквапарк. Какие документы и разрешения мне надо оформить? Надо ли открывать частное предпринимательство, какая система налогообложения при этом виде деятельности. Заранее благодарю.
Пані Вікторіє! Ви повинні зареєструватися як суб'єкт господарювання  - приватний підприємець або ж - як юридична особа. Далі Вам необхідно стати на облік в ДПІ. Потім Вам слід визначитись з системою оподаткування - спрощена система або - на загальних підставах. За більш детальною інформацією радимо звернутись до Вашої ДПІ.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...