Налоговая справка ГФС

Оксана 27-01-2010 17:28

Приватний підприємець працювала на загальній системі оподаткування і здійснювала торгівлю на ринку з лотків промисловими товарами (посуд) та продуктовими товарами (масло, йогурти, сметана). Чи необхідно було використовувати РРО? Яка відповідальність передбачена за дане порушення?
Пані Оксано! Відповідно до Постанови КМУ № 1336, діяльність пов'язана з роздрібною торгівлею через засоби пересувної торгівельної мережі (в т.числі і  з лотків) може здійснюватись без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій. Але за умови, якщо граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не перевищує 200 тис. грн. Не виконання цих вимог тягне штраф в розмірі 340 грн.
У разі перевищення 200 тис. грн - необхідно протягом місяця встановлювати касовий апарат. Тут штраф вираховується в 5-ти кратному обсязі вид обсягу виручки.
Якщо будуть додаткові запитання - пишіть. Радимо також прочитати Постанову КМУ № 1336 від 23.08.2000 р., де всі ці моменти розглянуті.
Дякуємо за запитання.

Олеся 27-01-2010 12:2

Скажіть, будь ласка, якщо на підприємстві помер працівник - головний бухгалтер, на протязі якого терміну потрібно внести зміни до документів В ДПІ і куди звертатися? Якщо можна і номер телефону. Дякую.
Пані Олесю! Звернутись необхідно до ДПІ за місцем Вашої реєстрації. Якщо це ДПІ у м. Черкаси - то слід одразу принести лист в каб. 431 (вул.Хрещатик, 235) за підписом директора. Номер тел. 45-75-12 , 54-14-88 (приймальна ДПІ у м. Черкаси) або 1507 (довідкова служба ДПІ).
Дякуємо за запитання. 

Любовь 27-01-2010 10:52

Добрий день! Скажіть будь-ласка, чи правда якщо ти зареєстрований підприємцем то не можеш працювати наприклад директорм підприємства?
Пані Любове! Ні, це не правда. Приватний підприємець може працювати і в інших місцях. Єдиним виключення є заборона займати посади у державних установах. Дякуємо за запитання. 

Оксана 27-01-2010 10:52

Доброго дня. Я приватний підприємець працювала на загальній системі оподаткування і здійснювала торгівлю на ринку продуктовими товарами. Чи необхідно було використовувати РРО? Яка відповідальність передбачена за дане порушення?
Пані Оксано! Маємо два додаткові запитання. По-перше - де Ви здійснюєте торгівлю (пересувна - лотки тощо або ж стаціонарна - у магазині). По-друге - якими групами товарів Ви торгуєте (вода, молоко, риба тощо). Ці два нюанси допоможуть надати Вам правильну відповідь.
Дякуємо.

Юля 27-01-2010 0:13

Здравствуйте, Всегда хотела уточнить такой вопрос ! Вы не подскажите, я хочу продавать аксессуары для девушек (сережки, кулончики, кошельки). При этом хочу все это делать в интернете. Товар покупать через интернет. В таком случае мне нужно регистрировать СПД или что то еще? Просто в моем случае скорее всего налог в 200 гр сделает это дело убыточным. Существует ли сумма оборота при которой можно не регистрировать деятельность или возможно виды деятельности, которые тоже можно не регистрировать? Возможно, не совсем корректно сформировала вопросы, но как смогла  Спасибо за ответ!
Пані Юліє! Вам обов'язково потрібно реєструватись як суб'єкт підприємницької діяльності. Мінімума суми обороту, при якому можна не реєструватись - в Україні не існує. Єдине, що Ви можете уточнити  - це правильна ставка єдиного податку на обраний Вами вид діяльності, тому що вона коливається від 20 до 200 грн. Точно визначте Ваш вид діяльності та знайдіть за ним ставку на сайті ДПА в Черкаській області  (http://www.sta.ck.ua) на банері інформація для платників податків - жителів Черкас.
Дякуємо за запитання.

Оксана Мазуренко 26-01-2010 15:50

Добрий день! Потрібно обновлять документи на соціальну пільгу, якщо працівник являється студентом?
Пані Оксано! Не зовсім зрозумілою є фраза про оновлення документів. Заява подається за місцем основної роботи, якщо у особи з'являються певні зміни - тоді пишеться нова заява. Все про податкову соціальну пільгу Ви можете прочитати у ст.6 ЗУ № 889 "Про податок  з доходів фізичних осіб".
Дякуємо за запитання.

оля 26-01-2010 15:8

один засновник тов-фіз.особа поступився безвідплатно частиною своєї частки стат. фундаціі іншому засновнику.чи зобов язані засновники заплатити будь-які податки і збори
Пані Ольго!
У результаті продажу частки у статутному фонді у фізичної особи може виникнути прибуток чи збиток від операцій з інвестиційними активами.
Учасник – фізична особа самостійно розраховує фінансовий результат від операцій з інвестактивами та декларує його за підсумками року, в якому йому було виплачено дохід від продажу частки у статутному фонді. Декларація подається незалежно від отриманого результату (прибуток чи збиток).
Фінансовий результат визначається так: доходи (сума продажу частки за договором) мінус витрати (сума внеску до статутного фонду). Якщо протягом року у фізичної особи були ще операції з інвестиційними активами, то виводиться загальний фінансовий результат за всіма операціями (як сума фінансових результатів за операціями з кожним конкретним інвестактивом), що і є об'єктом оподаткування. Якщо в результаті отримано прибуток, то учасник сплачує з його суми 15 % податку з доходів. Якщо вийшов збиток, то його сума переноситься у зменшення загального фінансового результату операцій з інвестактивами наступних років до його повного погашення.
Нагадаємо також: якщо сума доходу від продажу інвестактиву не перевищує у 2009 році 940 грн., то ні доходи, ні витрати за цією операцією не враховуються при визначенні фінансового результату від операцій з інвестактивами і в декларації не відображаються.
Дякуємо за запитання.

Александр 26-01-2010 13:35

Подлежат ли декларированию разовые доходы гражданина, которые он получал в течение 2009 года вне своей предпринимательской деяльности, такие как разгрузочные работы по просьбе соседа на общую сумму 200 грн.? Существует ли минимальная сумма дохода, которая не декларируется? Заранее спасибо.
Пане Олександре! Відповідно до п.8.1.3 ст.8 ЗУ "Про податок з здоходів фізичних осіб", ...платник податку зобов'язаний самостійно включити суму таких доходів до складу загального річного оподатковуваного доходу та подати річну декларацію з цього податку. Сума доходів, яка підлягає оподаткуванню, не обмежена ні мінімальним, ні максимальним показником. Декларацію слід подати до ДПІ за місцем Вашої реєстрації до 01.04.2010 р. Все про деклараційну кампанію 2010 року Ви можете дізнатись на відповідному банері, що знаходиться на сайті ДПА в Черкаській області www.sta.ck.ua.
Дякуємо за запитання.

Олена 26-01-2010 10:2

Платник єдиного податку - фізична особа здійснив імпорт легкового автомобіля, на даний час автомобіль не реалізовано. Чи має право платник перебувати на спрощеній системі оподаткування?
Пані Олена! Чи є імпорт та реалізація автомобілів Вашим основним видом діяльності? Дякуємо.

Оксана 25-01-2010 15:14

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, юридична-особа на єдиному податку за ставкою 10%, здаємо звітність в електронній формі. Чи потрібно при здачі Податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, копію звіту подавати інспектору на паперових носіях. Дякую.
Пані Оксано! Слід зазначити, що постійна індексація землі дещо "заплутує" наших платників податків, через що ми доволі часто констатуємо помилки при подачі декларації. Якщо Ви повністю впевнені в правильності поданої Вами декларації - тоді не потрібно приносити її в паперовому вигляді. Якщо ж Ви маєте певні сумніви - все ж таки радимо прийти до податкового інспектора з декларацією на паперовому носії. Дякуємо за запитання.

Ольга 23-01-2010 11:18

Як правильно виправити помилку в деклараціїз податку на прибуток. У першому кварталі згідно помилки в 1С бухгалтерії, неправильно був визначений приріст балансової вартості запасів, завищений на суму 7000 грн (Строка 01.2 К 1). Помилка була виявлена в 4 кварталі. Як привильно відобразити помилку за 1 квартал, яка також потягнула на помилку в 2 та 3 квартали у поточній декларації на прибуток. Чи потрібно знімати приріст за 1, потім за 2, потім за 3 квартали загальною сумою.
Пані Ольго! Відповідь на Ваше запитання є доволі індивідуальною. Треба особисто спілкуватись, щоб правильно відповісти. Якщо Ви є жителькою м. Черкаси - зателефонуйте, будь-ласка, за номером 1507 або 35-91-58. Вам нададуть детальну консультацію.
Дякуємо за запитання.

оксана 22-01-2010 16:29

Добрий день Скажіть,будь-ласка, фізособа зреєструвалась у виконкомі та стала на облік у податковій на Хрещатику,235 Зараз його направили у ДПІ Придніпровського р-ну 1) Де і як він може зареєструватися платником ПДВ? 2) до Придніпровки сказали прийти у лютому- зараз він може відкрити р/рахунок у банку?3) телефон консультації Придніпровської ДПІ
Платник ПДВ набуває такого статусу при наявності відповідного Свідоцтва платника ПДВ. До того часу він не має права ні видавати, ні отримувати податкові накладні. Відкриття розрахункового рахунку ніяким чином не залежить від реєстрації платником ПДВ. Телефони відділу масово - роз'яснювальної роботи, за якими Ви можете отримати консультацію 37-83-82, 1507  

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...